רוצים לקבל ממני עדכונים על סדנאות, מתכונים ומאמרים חדשים?
שם:
דוא"ל:
סדנאות קרובות:

שאנקה פראקשלנה - ניקוי מעיים יוגי

 Shanka Prakshalana


~ יוגים חרוצים נוהגים לבצע את ניקוי המעיים הזהארבע פעמים בשנה, עם חילופי העונות  ~  

Shanka prakshalana זהו ניקוי פשוט, קצר ונטול סכנות לניקוי המעי משאריות פסולת שלעתים נותרות שם במשך שנים רבות, בייחוד אם אתם נמנים על אוכלי הבשר או נהגתם לאכול מוצרים מן החי בעבר.

יש לפנות לפחות חמש שעות לתהליך. ניתן לערוך את הניקוי גם בפורמט אישי, עם הדרכה צמודה וליווי
 איך זה עובד? 

ללא חוקנים, ללא עזרים חיצוניים – ניקוי המעיים מתבצע באמצעות שתיית מי מלח וסדרה של תרגילי פיתול פשוטים, שמעודדים את המעי להוצאת פסולת.

  את הניקוי מתחילים בבוקר, על בטן ריקה. לאחר סיום הניקוי חשוב להקפיד על ארוחה ראשונה ש"תרפד" חזרה את המעי, לפי פרוטוקול קבוע. לאחר מכן חשוב לנוח ולוודא שבאותו יום לא מצפים לכם אירועים נוספים משמעותיים.

לאחר הניקוי יש לשמור על דיאטה מסוימת למשך מספר ימים. הימנעות מתבלינים מסוימים, מזונות חריפים, בשר ועוד כמה דברים). תפריט מסודר יינתן לכל משתתף   

 
הניקוי אינו מתאים לסובלים ממחלות מעיים דלקתיות (אולקוס, קרוהן, קוליטיס). לכל שאר האנשים ובייחוד לסובלים מעצירות, הנקוי מתאים מאוד.

 

הניקוי מתבצע בביתכם. לפני כן מתקיימת פגישה בקליניקה הכוללת אבחון ובה יינתנו כל ההנחיות לניקוי והתפריט שיש לאכול לפיו בימים שלאחר הניקוי. תמיכה טלפונית תינתן לכל אורך הטיפול.

הגוף שלכם ירגיש לאחר הניקוי כל כך נקי וזך, שלא תעלו על דעתכם להכניס לגופכם ולו פיסת ג'אנק מיותרת.  גם עור הפנים והאנרגיה הכללית ישתפרו! 


אשמח לענות על כל שאלה

052-3112718  

 

share